Děkujeme paní knihovnici za příjemně strávené dopoledne v knihovně. Bylo to prima.

25. 11. 2019

Dnes jsme si hezky popovídali v knihovně o našich babičkách a dědečcích. Poznali jsme knihy -  Babička drsňačka a Dědečkův velký útěk. Příběhem nás provedla paní knihovnice, ale konec pohádek nám neprozradila. Tak nám nezbude nic jiného, než si knihy půjčit a s chutí se do nich začíst.

Běh do zámeckých schodů

12. 11. 2019

Vybraní žáci 4. a 5. ročníku se zúčastnili závodu Běh do zámeckých schodů. Jako tým vybojovali ve své kategorii krásné 3. místo a získali putovní pohár. Dále se můžeme pyšnit vítězem kategorie A - chlapci, nejrychlejším hochem Jonášem H., který získal 1. místo. Všem běžcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

V. Pibilová

Miniházená

Zúčastnili jsme se prvního podzimního turnaje 6. ročníku  miniházené. Děti bojovaly ze všech sil a naše družstva se umístila na 3. a 4. místě.