Jdi na obsah Jdi na menu

Změny v placení stravného

14. 10. 2016

Od listopadu 2016 rozšiřujeme možnost placení za obědy v naší školní jídelně. Prosincové stravné již bude možné platit převodem na účet. Platba za hotové zůstává zachována za stejných podmínek. 

Informace k platbě převodem:
Můžete platit přesnou částku za celý měsíc, nebo zaplatit libovolnou sumu. Nevyčerpané peníze budou převedeny do dalšího měsíce. Pokud nám poskytnete svůj e-mail, budete pravidelně informováni o stavu zůstatku na Vašem kontě prostřednictvím e-mailové zprávy. Jako variabilní symbol uvedete evidenční číslo strávníka (seznam naleznete v příloze tohoto dopisu). Platba musí být uskutečněna v termínu od 21. do 26. dne v měsíci.

Číslo účtu školní jídelny: 115-3250910297/0100
Variabilní symbol: evidenční číslo strávníka

V případě dotazů volejte vedoucí školní jídelny na telefon 491420073.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář