Školní družina

Školní družina tvoří mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. Není pokračováním školního vyučování, má svá specifika. Hlavním posláním naší školní družiny je zabezpečení odpočinku a relaxace žáků po vyučování. Věnujeme se zejména zájmové činnosti.
Denně zařazujeme pobyt venku, využíváme rozlehlou zahradu s průlezkami a hřištěm a krásné okolí školy.
Školní družinu navštěvují žáci 1. - 3. tříd, žáci ostatních tříd docházejí nepravidelně (na flétnu, před kroužky, na karneval, pomoc při soutěžích,...).
Družina koordinuje svou činnost se školou tak, že umožňuje žákům účast na dalších formách zájmových aktivit organizovaných školou.

• Provozní doba školní družiny je ráno od 6:30 do 7:45 odpoledne od 11:40 do 16:15.
  • Vychovatelky: Monika Viková (vedoucí vychovatelka), Šárka Kociánová
  • mobil do školní družiny 773085982
  • plné měsíční školné je 80 Kč - pro žáky navštěvující ŠD nepravidelně je částka adekvátně snížena

Některé akce ŠD:
         - Bramboriáda
         - Mikulášská a vánoční besídka
         - Pálení čarodějnic
         - Karneval
         - Dětský den
         - Vystoupení kouzelníka
         - Výlet do Montace - návštěva obory
         - Výlety a vycházky po okolí